صفحه اصلی > معرفی خدمات > معرفی خدمات الکترونیکی > مدیریت پرداخت الکترونیکی
مدیریت پرداخت الکترونیکی  
 
 سامانه مدیریت پرداخت های الکترونیکی مؤسسه اعتباری توسعه امکان انجام عملیات کارتی شامل پرداخت قبض، خرید شارژ، مشاهده موجودی، صورت حساب و... را تنها با استفاده از رمز خرید اینترنتی و کد سه رقمی کارت (CVV2)، بدون نیاز به رمز اینترنت بانک، در اختیار مشتریان قرار می دهد.
جهت ورود به این سامانه از لینک مربوط به مدیریت پرداخت های الکترونیک که در سایت مؤسسه قرار داده شده است استفاده نمایید. لازم به توضیح است که ورود به این سامانه با ورود شماره کارت، رمز اینترنتی کارت، کد CVV2 و تاریخ انقضای کلیه کارت های مؤسسه اعتباری توسعه امکان پذیر می باشد.


 
امکانات این سامانه به شرح ذیل می باشند:
 خانه:
نمایش تمامی سرویس های برنامه به صورت آیکون جهت دسترسی سریع تر.
نمایش آخرین زمان ورود.
 

پرداخت قبض:  
در این قسمت با ورود شناسه قبض و شناسه پرداخت امکان پرداخت قبوض وجود دارد، درج آدرس ایمیل اختیاری می باشد. همچنین امکان پرداخت چندین قبض به صورت همزمان به صورت دستی و یا از طریق فایل نیز وجود دارد. راهنمای مربوطه جهت استفاده از این گزینه و دریافت فایل الگو جهت ورود اطلاعات قبوض در لینک "چگونه از این بخش استفاده کنید؟" در این بخش قرار داده شده است. (لازم به توضیح است که در حال حاضر تنها قبوض آب تهران و تلفن همراه رایتل از این منو قابل پرداخت می باشند.)
در این قسمت امکان چاپ رسید پرداخت با مشخصات مربوطه نیز وجود دارد.
 


 
موجودی قابل برداشت:
 برای دریافت موجودی کارت خود از این گزینه استفاده نمایید. لازم به توضیح می باشد که دریافت موجودی کارت های شتابی توسط مرکز شتاب ممنوع بوده و لذا در این گزینه تنها مشتریان مؤسسه اعتباری توسعه قادر به مشاهده موجودی کارت های خود می باشند. موجودی اخذ شده در تمامی صفحات سامانه قابل مشاهده می باشد.
صورت حساب:  
این گزینه نیز تنها برای مشتریان مؤسسه اعتباری توسعه قابل استفاده می باشد و 4 گردش آخر حساب اصلی کارت قابل مشاهده می باشد.
 

مشاهده خریدها:  
این گزینه تنها برای مشتریان مؤسسه اعتباری توسعه قابل استفاده می باشد. در این قسمت می توانید فهرست خریدهای خود از درگاه های مؤسسه اعتباری توسعه را مشاهده و جستجو نمایید.
سایر امکانات این گزینه شامل: 
امکان جستجو بر اساس نام فروشنده، وضعیت خرید (موفق/ ناموفق)، محدوده مبلغ خرید، محدوده تاریخ خرید و شماره پیگیری.
امکان مرتب سازی به صورت صعودی/ نزولی.
امکان صدور گزارش به اکسل.
 

 
مشاهده قبوض:
این گزینه تنها برای مشتریان مؤسسه اعتباری توسعه قابل استفاده می باشد. در این قسمت می توانید فهرست قبوض پرداخت شده خود را از درگاه های مؤسسه اعتباری توسعه را مشاهده و جستجو نمایید.
امکان جستجو بر اساس نوع قبض، وضعیت پرداخت قبض (موفق/ ناموفق)، شناسه قبض، شناسه پرداخت، محدوده مبلغ، محدوده تاریخ پرداخت قبض و شماره پیگیری.
امکان مرتب سازی به صورت صعودی/ نزولی.
امکان صدور گزارش به اکسل.
 

 
مسدود کردن کارت: 
این گزینه تنها برای مشتریان مؤسسه اعتباری توسعه قابل استفاده می باشد. در این قسمت می توانید کارت خود را مسدود نمایید. لازم به توضیح است که درصورت مسدود نمودن کارت، دسترسی شما به سیستم پرداخت الکترونیک از بین خواهد رفت و جهت فعال کردن دوباره کارت خود باید به یکی از شعب مؤسسه اعتباری توسعه مراجعه کنید.
 

 
سرویس های پرداخت: 
در این قسمت می توانید فهرستی از سرویس های پرداخت را مشاهده و پرداخت مورد نظر را انجام دهید. سرویس های پرداخت در حال حاضر شامل خرید شارژ ایرانسل می باشند. با انتخاب سرویس پرداخت مورد نظر و زدن کلید "تأیید" مبلغ از حساب کارت شما کسر می گردد و رسید پرداخت در صفحه نمایش داده می شود.
 

تنظیمات:
تغییر رمز: در این قسمت می توانید رمز اینترنتی کارت خود را تغییر دهید.
 

تنظیمات نمایش:
 امکان انجام تنظیمات نمایش برای مشاهده تعداد ردیف های نمایش تراکنش ها در صفحه وجود دارد.
 


عنوان :
خلاصه :
تاریخ ارسال از : / /
تا : / /
 
توضیحات
رديف عنوانايجاد کنندهتاريخ ايجاد
1
  عضویت در خبرنامه توسعه :
 
 
نمایش شعب توسعه روی نقشه